Boże Ciało to wyjątkowy czas świadectwa wiary, wspólnoty i obecności Boga pośród nas. Dziś szczególnie przypominamy sobie, jak ważne są jedność, wzajemny szacunek i pokój – wartości, które budują silną społeczność i pozwalają nam patrzeć w przyszłość z nadzieją. Niech ten dzień będzie inspiracją do budowania jedności oraz pokoju w naszych rodzinach, miejscach pracy i całej społeczności.
W obchodach wraz z Miejską Orkiestrą Dętą Miasta Białystok wziął udział uczeń Naszej szkoły Paweł Szerszenowicz z klasy 1C TZ.
