Strona Główna
Janek – uczeń pełen pasji i zaangażowania
“Okularnicy”
Jesteśmy dumni z naszego ucznia. W tym roku szkolnym Janek osiągnął wiele sukcesów. Cieszy nas, że oprócz nauki śpiewu w szkole muzycznej aktywnie uczestniczył w życiu szkoły – śpiewał w chórze szkolnym, angażował się w wolontariat oraz pomagał przy nagłaśnianiu szkolnych uroczystości.
Powód do dumy – nasi uczniowie w Reprezentacji Polski U-19
Dwóch naszych uczniów – Maciej Dmochowski oraz Kacper Łupiński – przesyłają pozdrowienia ze zgrupowania Reprezentacji Polski U-19.
To ogromne wyróżnienie i powód do dumy dla całej naszej społeczności szkolnej. Cieszymy się, że ciężka praca, zaangażowanie i sportowa pasja naszych uczniów są dostrzegane na najwyższym poziomie. Gratulujemy powołania i życzymy powodzenia podczas zgrupowania, wielu cennych doświadczeń oraz sukcesów w biało-czerwonych barwach!
XXXV Międzynarodowy Festiwal Orkiestr Dętych ZŁOTA LIRA w Rybniku
PAWEŁ SZERSZENOWICZ z klasy 1C TZ wraz z Miejską Orkiestrą Dętą Miasta Białystok oraz NATALIĄ TRUSZKOWSKĄ z klasy 1D LO wraz Mażoretkami ESTRELLA wzięli udział w XXXV Międzynarodowym Festiwalu Orkiestr Dętych ZŁOTA LIRA 12-14.06.2026r. w Rybniku.
2W jubileuszowej XXXV edycji Międzynarodowego Festiwalu Orkiestr Dętych „Złota Lira” – Rybnik 2026 zaprezentowało się 18 orkiestr dętych i 16 formacji tanecznych i mażoretek ze Słowacji, Czech, Węgier, Ukrainy, Litwy, Szwajcarii, Meksyku i Polski.
Sukces naszych uczniów!
Podczas uroczystej gali nasi uczniowie zaprezentowali autorski projekt aplikacji wykorzystującej sztuczną inteligencję do wspomagania prawidłowej segregacji odpadów.
Innowacyjne rozwiązanie zostało wysoko ocenione przez jury i zdobyło II miejsce w województwie.
2Projekt łączy nowoczesne technologie z działaniami na rzecz ochrony środowiska, pokazując kreatywność, zaangażowanie i umiejętności naszych uczniów.
Jan Połocki reprezentował szkołę podczas koncertu na scenie Akademii Teatralnej
Jan Połocki z klasy 1C TZ wziął udział w dorocznym koncercie Szkoły Muzycznej, który odbył się w Akademii Teatralnej. Podczas wydarzenia miał okazję zaprezentować swoje umiejętności wokalne przed publicznością oraz zdobyć cenne doświadczenie sceniczne.
Udział w koncercie był zwieńczeniem jego całorocznej pracy i zaangażowania w rozwijanie muzycznej pasji. Gratulujemy Jankowi występu i życzymy dalszych sukcesów artystycznych.
Spływ kajakowy rzeką Supraśl
W dniu 18 czerwca uczniowie klas IB LO, 3B LO i 4C TZ uczestniczyli w spływie kajakowym rzeką Supraśl. Do pokonania był 18 kilometrowy odcinek rzeki z Supraśla do Wasilkowa.
5To doskonała okazja do integracji klas. Było bardzo aktywnie, a pogoda sprzyjała wypoczynkowi na świeżym powietrzu.
Nowoczesne technologie w praktyce
12 czerwca uczniowie naszej szkoły w ramach projektu "Kształcenie zawodowe na potrzeby Gospodarki 4.0 i Gospodarki Obiegu Zamkniętego" wzięli udział w szkoleniu dotyczącym AI oraz innych rewolucyjnych technologii na terenie Politechniki Białostockiej.
14Uczniowie dowiedzieli się jakie są silne strony tej technologii, obalone zostały również fałszywe przekonania i mity dotyczące AI, a także zarysowana została potencjalna przyszłość tego zjawiska.
Spotkanie z przedstawicielem firmy Konsbud Audio
Dnia 18.06.2926r. uczniowie spotkali się w czytelni szkolnej z gościem – przedstawicielem firmy Konsbud Audio z Warszawy, panem Jackiem Majewskim.
11Przeprowadził on słuchających przez drogę od powstania dźwięku, jego przetwarzanie, aż po kalibrację monitorów odsłuchowych dla lepszego efektu dla odbiorcy.
Nasze dziewczęta Mistrzyniami województwa w piłce siatkowej plażowej !!!
Zawodniczki ZSOiT sięgnęły po tytuł mistrzyń województwa w piłce siatkowej plażowej.
Dzięki świetnej grze, zaangażowaniu i sportowej determinacji odnosły cenny sukces.
Gratulujemy zawodniczkom oraz opiekunom i życzymy powodzenia w kolejnych etapach rozgrywek!
Mazurska szkoła przetrwania
Trzydniowa przygoda na Mazurach klas 4e TZ, 3d TZ i 1e LO, niestety dobiegła końca.
Była pełna wyzwań i emocji, których niejeden podróżnik mógłby zazdrościć!
54Nasi dzielni uczniowie zmierzyli się ze sztormem na kajakach – deszcz lał jak z cebra, a fale bujały łódkami niczym na oceanie.
Ale co to dla prawdziwych odkrywców? Przecież byli tam, by przeżyć prawdziwą szkołę przetrwania!
Szkolne Koło Wolontariatu ZSOiT
Do 18.06.2026 w naszej szkole trwa zbiórka książek:
- dla dzieci, młodzieży i dorosłych
- nowe i używane
- kompletne - bez brakujących stron
- niezniszczone, bez bardzo wyraźnych śladów użytkowania.
https://www.facebook.com/reel/2231305977641336
Zachęcamy wszystkich do udziału i wspólnego pomagania!
Razem dla zwierząt – relacja z wyjazdu młodzieży ze Szkolnego Koła Wolontariatu
Dnia 12 czerwca 2026 roku wolontariusze ze Szkolnego Koła Wolontariatu uczestniczyli w wyjeździe do Stowarzyszenia Obrońców Zwierząt „AS „w Czarnej Białostockiej. Głównym celem wizyty była pomoc w opiece nad podopiecznymi stowarzyszenia.
8Podczas pobytu wolontariusze wyprowadzali psy na spacery, dbając o ich aktywność i dobre samopoczucie. Była to doskonała okazja do okazania zwierzętom troski, czułości i uwagi, których tak bardzo potrzebują. Uczestnicy wyjazdu mieli również możliwość poznania codziennej pracy osób zajmujących się opieką nad bezdomnymi zwierzętami.
Finał Turnieju Szachowego
10 czerwca odbył się Finał Turnieju szachowego.
O pierwsze miejsce walczyli: Kozikowski Sambor 2C LO i Pawelec Marcel 3B TZ.
O trzecie miejsce zawalczyli: Horaczy Adrian 3C TZ, Martin Chen 1F LO i Drozdowski Jakub 1E LO.
41 miejsce: Kozikowski Sambor 2C LO
2 miejsce: Pawelec Marcel 3B TZ
3 miejsce: Drozdowski Jakub 1E LO
„Booktalking – bohater literacki ma głos”
W czytelni szkolnej 09.06.26 odbyła się 3 edycja konkursu czytelniczego „Booktalking – bohater literacki ma głos”. Wyrazy uznania dla uczestników za podzielenie się refleksją na temat przeczytanych książek! Sztuką jest opowiedzieć tak o książce, żeby inni po nią sięgnęli! Wyrazy uznanie za popularyzowanie czytania i odwagę występowania przed publicznością.
Kręcimy kilometry dla Białegostoku!
Dołącz do Rowerowej Stolicy Polski 2026!
Drodzy Uczniowie, Rodzice, Nauczyciele, Pracownicy i Przyjaciele ZSOiT w Białymstoku!
Od 1 do 30 czerwca trwa ogólnopolska rywalizacja o tytuł Rowerowej Stolicy Polski 2026. Zachęcamy całą naszą społeczność szkolną do aktywnego udziału i wspólnego zbierania kilometrów dla Białegostoku!
Reprezentacja Polski U-19
Dwóch naszych uczniów Maciej Dmochowski i Kacper Łupiński pozdrawiają ze zgrupowania Reprezentacji Polski U-19!
Brawo Panowie !
Uczeń ZSOiT Paweł Szerszenowicz w obchodach Bożego Ciała z Miejską Orkiestrą Dętą
Boże Ciało to wyjątkowy czas świadectwa wiary, wspólnoty i obecności Boga pośród nas. Dziś szczególnie przypominamy sobie, jak ważne są jedność, wzajemny szacunek i pokój – wartości, które budują silną społeczność i pozwalają nam patrzeć w przyszłość z nadzieją. Niech ten dzień będzie inspiracją do budowania jedności oraz pokoju w naszych rodzinach, miejscach pracy i całej społeczności.
REKRUTACJA 2025/26
Klasy mistrzostwa sportowego
Link do filmiku...
Link do prezentacji...Technik fotografii i multimediów
Link do filmiku...
Link do prezentacji...Technik grafiki i poligrafii cyfrowej
Link do fimiku...
Link do prezentacji...Technik reklamy
Link do filmiku...
Link do prezentacji...Technik realizacji nagrań (dźwięku)
Link do filmiku...
Link do prezentacji...Technik realizacji nagłośnień
Link do filmiku...
Link do prezentacji...
Galeria zdjęć
- brak danych
