Aktualności
Powodzenia na Maturze
Drodzy Maturzyści
Drodzy Maturzyści ! Maraton egzaminacyjny rozpoczął się. Pierwszego dnia mieliście okazję wykazać się znajomością literatury i kultury, w końcu to egzamin z języka polskiego. Życzymy Wam, byście czuli się zmobilizowani, skoncentrowani i opanowani. Zatem na pewno będzie tak, jak ma być, czyli dobrze.
Dla Waszego komfortu przypominamy o kilku zasadach.
1. To egzamin dojrzałości i niezależnie od tego, co mówią znani ludzie z internatow, tego dnia wypada przyjść do szkoły w stroju odpowiednim do sytuacji, czyli eleganckim. Elegancja i schludność nie muszą kłócić się z komfortem i wygodą.
2. Nastawcie budzik lub kilka budzików na odpowiednią godzinę, tak, by spokojnie się przygotować, coś zjeść i dotrzeć do szkoły na 8.00.
3. Weźcie ze sobą potrzebne rzeczy: dowód osobisty lub paszport oraz czarno piszące długopisy.
4. Pamiętajcie, że na salę egzaminacyjne NIE WOLNO wnosić telefonów, smartwatchy i słuchawek. Zlekceważenie tego przepisu jest podstawą do unieważnienia egzaminu, a następny za rok.
Powodzenia! Niech moc będzie z Wami.
Pasja i profesjonalizm – uczniowie 1C TZ w świecie nagłośnień
Uczniowie klasy 1C TZ rozwijają swoje pasje związane z muzyką i realizacją nagłośnień.
Filmiki z dni otwartych nagłośnieniowców ZSOiT można obejrzeć na kanale uczniów klasy 1C TZ:
https://www.youtube.com/@RealizacjeTechniczne/videos
Zachęcamy do wyświetlania i subskrybowania kanałów Naszych uczniów.
Cieszymy się, że mamy tak zdolnych uczniów. Życzymy dalszych sukcesów.
Paweł Szerszenowicz reprezentuje szkołę podczas Dnia Flagi
W Białymstoku 2 maja świętujemy Dzień Flagi Rzeczypospolitej Polskiej.
Nie mogło tam zabraknąć Naszego ucznia Pawła Szerszenowicza z klasy 1C TZ, który zagrał w ramach Miejskiej Orkiestry Dętej.
Uroczystości przygotowywane są we współpracy z 18 Białostockim Pułkiem Rozpoznawczym / 18th Reconnaissance Regiment im. gen. bryg. Nikodema Sulika odbyły się przy pomniku Marszałka J. Piłsudskiego. Uświetnił je pokaz musztry w wykonaniu Miejska Orkiestra Dęta Miasta Białystok oraz mażoretek „Estrella”.
Na zakończenie uroczystości zostały rozdane flagi narodowe.
Dzień Flagi Państwowej Rzeczypospolitej Polskiej to święto ustanowione przez Sejm RP w styczniu 2004 r. Obchodzone jest 2 maja i ma popularyzować wiedzę o polskich symbolach narodowych.
Finał Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Marszałka Województwa Podlaskiego
Młodzi piłkarze z Szkoła Podstawowa nr 11 w Suwałkach najlepsi w finale Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Marszałka Województwa Podlaskiego.
Przez kilka tygodni rywalizowali w eliminacjach z ósmoklasistami z 32 podlaskich szkół podstawowych. Każdy z uczestników turnieju pokazał duże sportowe umiejętności i prawdziwego ducha rywalizacji.
Puchar młodym sportowcom na boisku ZSOiT wręczył Marszałek Łukasz Prokorym, który pogratulował wszystkim piłkarzom – zarówno finalistom, jak i drużynom, które z pełnym zaangażowaniem walczyły na wcześniejszych etapach rozgrywek.
30
Sukces uczniów ZSOiT w ogólnopolskim konkursie fotograficznym „Podróżne historie”!
Z radością informujemy, że aż troje uczniów ZSOiT zostało laureatami ogólnopolskiego konkursu fotograficznego „Podróżne historie”. Na konkurs nadesłano łącznie 554 prac, a nasi uczniowie znaleźli się w gronie nagrodzonych.
11-Eryk Czajkowski 3A TZ zdobył II miejsce
-Karolina Czernomysy 2A TZ otrzymała wyróżnienie
-Weronika Romanowska 1A TZ otrzymała wyróżnienie
Uroczyste wręczenie nagród odbyło się 30 kwietnia 2026 r. w MDK Białystok, a opiekunami uczniów są Tomasz Mieleszko oraz Maciej Wiślak.
Serdecznie gratulujemy laureatom i życzymy kolejnych artystycznych sukcesów!
Ognisko internatu ZSOiT
W dniu 23.04.2026r. odbyło się ognisko internatu z udziałem naszej młodzieży. Spotkanie miało na celu przede wszystkim integrację grupy, budowanie relacji międzyludzkich oraz wspólne spędzanie czasu w przyjaznym, naturalnym otoczeniu. Była to doskonała okazja do aktywnego wypoczynku, rozwijania umiejętności interpersonalnych oraz chwili wytchnienia od codziennych obowiązków szkolnych.
Nie zabrakło rozmów, śmiechu i wspólnej zabawy przy ognisku. Wydarzenie miało również wyjątkowy charakter - było symbolicznym pożegnaniem naszych maturzystów. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzone lata i życzymy powodzenia na dalszej drodze życia. Dziękujemy wszystkim uczestnikom za obecność i stworzenie niezapomnianej atmosfery.
Uczeń ZSOiT Jan Połocki w Wiosennym Koncercie Szkoły Muzycznej
Dnia 28 kwietnia odbył się Wiosenny Koncert Szkoły Muzycznej.
Wystąpił tam uczeń Naszej Szkoły Janek Połocki z klasy 1C TZ. Zaśpiewał utwór solo oraz w duecie z Sonią Siemienko. Do występu przygotowała nauczycielka śpiewu Pani Irena Szawiel, która zagrała na pianinie w trakcie koncertu Janka i Sonii.
Występ można obejrzeć pod poniższym linkiem:
Więcej filmów z udziałem Janka Połockiego z klasy 1C TZ można zobaczyć na kanale ucznia:
https://www.youtube.com/@JanekLisewski
Pojawiły się tam już pierwsze filmy z udziałem Janka. Zachęcamy do oglądania i subskrybowania kanału. Cieszymy się, że mamy tak zdolnego ucznia w Naszej Szkole.
Archiwum Aktualności
- Czerwiec 2026
- Maj 2026
- Kwiecień 2026
- Marzec 2026
- Luty 2026
- Styczeń 2026
- Grudzień 2025
- Listopad 2025
- Październik 2025
- Wrzesień 2025
- Sierpień 2025
- Lipiec 2025
- Czerwiec 2025
- Maj 2025
- Kwiecień 2025
- Marzec 2025
- Luty 2025
- Styczeń 2025
- Grudzień 2024
- Listopad 2024
- Październik 2024
- Wrzesień 2024
- Sierpień 2024
- Lipiec 2024
- Czerwiec 2024
- Maj 2024
- Kwiecień 2024
- Marzec 2024
- Luty 2024
- Styczeń 2024
- Grudzień 2023
- Listopad 2023
- Październik 2023
- Wrzesień 2023
- Sierpień 2023
- Czerwiec 2023
- Maj 2023
- Kwiecień 2023
- Marzec 2023
- Luty 2023
- Styczeń 2023
- Grudzień 2022
- Listopad 2022
- Październik 2022
- Wrzesień 2022
- Sierpień 2022
- Czerwiec 2022
- Maj 2022
- Wszystkie
