• Zakończenie roku szkolnego maturzystów 2019/20

      Nowe zdjęcia zostały dodane do galerii Zakończenie roku szkolnego maturzystów 2019/20.

      Po 3 latach ciężkiej i wytężonej pracy Uczniowie klas maturalnych ZSOiT Białystok odbierają oczekiwane z taką niecierpliwością świadectwa ukończenia szkoły.

      Jednakże w związku z obowiązującym w Polsce stanem epidemicznym spowodowanym wirusem COVID-19 odbiór świadectw w ZSOiT odbył się z zachowaniem wszelkich środków ostrożności. Uczniowie zgłaszali się do sekretariatu szkoły tylko o wyznaczonych godzinach (w ustalonych odstępach czasowych) w maseczce ochronnej zakrywającej usta i nos, rękawiczkach, a także z zachowaniem bezpiecznej, co najmniej 2 metrowej odległości od osób drugich.

      Miło nam raz jeszcze poinformować, iż wszyscy uczniowie klas III (maturalnych) ZSOiT Białystok ukończyli szkołę i odebrali świadectwa jej ukończenia.

      Teraz już tylko czekamy jak zakwitną kasztany!!!

     • Informacja Dyrektora Szkoły

      Klasy maturalne odbierają świadectwa wg alfabetu, wg następującego harmonogramu:

      IIIA w piątek, tj. 24.04.2020 od godz. 8.20 - 13.00;
      IIIB w poniedziałek, tj. 27.04.2020 od godz. 8.20 - 14.00

      Szczegółowy harmonogram (lista z nazwiskami) znajduje się u wychowawcy klasy.

       

      Dyrektor ZSOiT Białystok
      dr Cezary Antoni Wysocki

     • Światowy Dzień Książki i Praw Autorskich

      Biblioteka szkolna serdecznie pozdrawia swoich czytelników z okazji Światowego Dnia Książki i Praw Autorskich! Życzymy Wam, abyście wykorzystali moc książek do walki z izolacją, wzmacniania więzi między ludźmi, poszerzenia horyzontów, stymulowania Waszych umysłów i kreatywności. Tęsknimy za Wami, za rozmowami i nie tylko o książkach! Dbajcie o siebie , no i oczywiście CZYTAJCIE…

      Tamara Korniluk

     • Informacja Dyrektora Szkoły

      Dyrektor Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Technicznych w Białymstoku z satysfakcją i radością informuje, że wszyscy uczniowie klas trzecich (maturalnych) ukończyli szkołę w roku szkolnym 2019/2020 i zostali dopuszczeni do matury.

      Wszystkim tegorocznym absolwentom serdecznie gratulujemy i życzymy dobrych wyborów oraz samych sukcesów. Jesteśmy pewni, że wyniki egzaminu dojrzałości, do którego podejdziecie w niedługim czasie otworzą Wam wrota do wymarzonych uczelni  i utorują dalszą drogę do kariery.

       

      Dyrektor ZSOiT Białystok
      dr Cezary Antoni Wysocki

     • Dzielmy się dobrem

      Szkolne Koło Caritas nadal działa. Teraz tylko w innej obsadzie. Pomagamy starszym, aby nie musieli wychodzić z domu. Aby nie czuli się samotni i opuszczeni. Ich radość i wdzięczność jest bezcenna. Trzymajmy się razem w tym trudnym czasie :)

      Opiekun SKC
      Margeryta Ordowska

     • Pomoc psychologiczno-pedagogiczna

      Drodzy Uczniowie i Rodzice zachęcamy was do kontaktu z pedagogiem szkolnym. Można umówić się na rozmowę telefoniczną za pośrednictwem dziennika elektronicznego Librus lub bezpośrednio wysyłając wiadomość na adres e-mail: magdaszuma@wp.pl i kleszczewskamagdalena@gmail.com

      Dla wszystkich potrzebujących wsparcia psychologiczno-pedagogicznego lub chcących uzyskać poradę jak sobie radzić w tych trudnych czasach podajemy grafik dyżurów pedagogów:

      Dodatkowo, jeśli potrzebujecie wsparcia psychologicznego, to Ośrodek Psychiatrii i Psychoterapii Dzieci i Młodzieży EUREKA w Białymstoku uruchomił dodatkowe konsultacje telefoniczne:

      535 962 287

      Poniedziałek – Piątek: 8.00 – 12.00

      terapeuta zajęciowy: 8.00- 9.00

      lekarz specjalista psychiatrii dzieci i młodzieży: 9.00 – 10.00

      specjalista psychologii klinicznej: 10.00 – 12.00

      Również Ośrodek ETAP w Białymstoku uruchomił bezpłatne konsultacje telefoniczne u swoich specjalistów według harmonogramu umieszczonego na stronie:

      http://stowarzyszeniedroga.pl/bezplatne-porady-terapeutyczne

      Pedagodzy szkolni

     • KOMUNIKAT

      Dyrektor Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Technicznych w Białymstoku informuje, że od 01.04.2020 r. do odwołania wstrzymane są opłaty za wyżywienie oraz opłaty za internat. O wznowieniu obowiązku wnoszenia opłat osoby korzystające z wyżywienia i internatu zostaną powiadomieni w stosownym czasie.

      Dyrektor ZSOiT Białystok
      dr Cezary Antoni Wysocki

   • Kontakt

    • Zespół Szkół Ogólnokształcących i Technicznych
    • zsoitbialystok@wp.pl
    • (+48) 85 653 00 73 (+48) 85 654 76 25
    • ul. Antoniuk Fabryczny 1 15-762 Białystok 15-762 Białystok Poland
    • www.zsoit.bialystok.pl