Nasza uczennica laureatką konkursu fotograficznego

KFBZ 02 W dniu 26 marca 2015 r. w Zespole Szkół Mistrzostwa Sportowego odbyło się uroczyste rozdanie nagród zwycięzcom konkursu fotograficznego organizowanego przez Polski Związek Nauczycielstwa Polskiego.

Coroczny konkurs pod hasłem Białystok w Obiektywie, w tym roku został przeprowadzony pod tytułem „Białostockie zwierzęta”.
Zainteresowanie konkursem było bardzo duże. Do organizatorów napłynęło mnóstwo zdjęć. Znakomite jury w składzie Marek Tomaszuk i Krystyna Tomaszuk wybrali najpiękniejsze fotografie. Nagrody zostały przyznane w trzech kategoriach: szkoły podstawowe, gimnazjalne i ponadgimnazjalne.
Oprócz nagród pierwszych, drugich i trzecich, a także wyróżnień, przyznano nagrody specjalne. Taką właśnie nagrodę zdobyła uczennica Technikum Zawodowego Nr 1
w Białymstoku – Sabina Olszewska, przygotowywana do konkursu przez Panią Barbarę Ignaciuk-Jurczewską i Katarzynę Osiekowicz.
Zwyciężczyni gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

KFBZ 03 KFBZ 01

Informacje

IX LO:

klasy sportowe o profilu piłka nożna.

TZ Nr 1:

technik organizacji reklamy, technik realizacji nagrań i nagłośnień, technik fotografii i multimediów, technik grafiki i poligrafii cyfrowej.

Kontakt

ZSOiT
ul. Antoniuk Fabryczny 1
15-762 Białystok
tel. (85) 653-00-73
     (85) 654-76-25
fax (85) 653-32-15
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Mighty Free Joomla Templates by MightyJoomla