Narodowe czytanie 2019 w ZSOiT

„Sawa” (z cyklu – „Pamiątki Soplicy” ) Henryka Rzewuskiego, „Sachem” Henryka Sienkiewicza, „ Dym” Marii Konopnickiej- urywki między innymi takich utworów usłyszeli uczniowie ZSOiT w ramach 8 edycji Narodowego Czytania pod patronatem pary prezydenckiej.

Z książką w podróż muzyczną

Młodzież z Technikum Zawodowego Nr 1 w Białymstoku klasa I B TZ i I A TZ w dniu 03 czerwca 2019 r. uczestniczyła w warsztatach literacko - muzycznych zorganizowanych w Książnicy Podlaskiej w Białymstoku.

8 Białostocki Tydzień Czytania Dzieciom

Młodzież z klas sportowych LO nr 9 Magda Szmitka, Radosław Jurczyk, Mateusz Rogowski oraz Mateusz Kalinowski wzięli udział w 8 Białostockim Tygodniu Czytania Dzieciom pod hasłem  „Sportowcy czytają dzieciom”.