Nowe boisko

nowe boisko Od czwartku tj. 24.11.2016 r. nasza młodzież trenuje na nowym boisku szkolnym do piłki nożnej.

To stwarza komfortowe warunki do rozwoju uzdolnień piłkarskich. Trenerzy i uczniowie z klas piłkarskich stwierdzili, że nawierzchnia do gry jest doskonała. Nowe boisko to również lepsza organizacja zajęć sportowych. Nie musimy korzystać już tylko z obiektów MOSP-u, dzięki czemu, treningi mogą trwać dłużej, a dojście do nich nie zagraża bezpieczeństwu uczniów (dotychczas uczniowie musieli pokonywać dwupasmową jezdnię). Boisko jest na bieżąco odśnieżane i pielęgnowane, co umożliwia trening bez względu na pogodę. Teraz jest SUPER!!!

Informacje

IX LO:

klasy sportowe o profilu piłka nożna.

TZ Nr 1:

technik organizacji reklamy, technik realizacji nagrań i nagłośnień, technik fotografii i multimediów, technik grafiki i poligrafii cyfrowej.

Kontakt

ZSOiT
ul. Antoniuk Fabryczny 1
15-762 Białystok
tel. (85) 653-00-73
     (85) 654-76-25
fax (85) 653-32-15
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Mighty Free Joomla Templates by MightyJoomla